Kursy Prawa Jazdy

Dlaczego warto przyjść na kurs do naszej szkoły jazdy?

  • Posiadamy największą flotę samochodów w Bielawie – trzy najnowsze Toyoty Yaris  identyczne jak na egzaminie Państwowym w Świdnicy, dzięki temu nie musisz płacić dodatkowo Szkole Jazdy za podstawienie innego samochodu na Egzamin
  • Bezpłatne materiały do nauki jazdy z aktualnymi testami obowiązującymi na Egzaminie Państwowym (również w formie aplikacji na telefon)
  • Instruktorzy z realnym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami
  • Z naszej siedziby dojedziesz na plac manewrowy na stadionie KS Bielawianka tylko w 3 minuty, a na Egzamin w Świdnicy w niecałe 30 minut! Nie trać swojego cennego czasu na dojazdy!
  • Jazdy odbywają się w godzinach od 7:00 do 21:00 (Dla osób, które nie mają czasu w tygodniu również w soboty i niedzielę)

⚠Od 1 stycznia 2021 zmiana samochodów na Egzaminach Państwowych na najnowszą Toyotę Yaris model 2020! My również dostosujemy się do tej zmiany i wymienimy całą flotę pojazdów na model identyczny jak na egzaminie, dzięki temu wszystkie jazdy tradycyjnie będą odbywać się na samochodzie identycznym jak na Egzaminie. Unikniesz też dodatkowych opłat za podstawianie starszego samochodu na Egzamin.       >OFICJALNY KOMUNIKAT OŚRODKA EGZAMINACJNEGO<

Zadzwoń teraz