Kursy Prawa Jazdy

Dlaczego warto przyjść na kurs do naszej szkoły jazdy?

  • Posiadamy największą flotę samochodów w Bielawie – trzy najnowsze Toyoty Yaris  identyczne jak na egzaminie Państwowym w Świdnicy, dzięki temu nie musisz płacić dodatkowo Szkole Jazdy za podstawienie innego samochodu na Egzamin
  • Bezpłatne materiały do nauki jazdy z aktualnymi testami obowiązującymi na Egzaminie Państwowym (również w formie aplikacji na telefon)
  • Instruktorzy z realnym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami
  • Z naszej siedziby dojedziesz na plac manewrowy na stadionie KS Bielawianka tylko w 3 minuty, a na Egzamin w Świdnicy w niecałe 30 minut! Nie trać swojego cennego czasu na dojazdy!
  • Jazdy odbywają się w godzinach od 7:00 do 21:00 (Dla osób, które nie mają czasu w tygodniu również w soboty i niedzielę)

⚠1 stycznia 2021 nastąpiła zmiana samochodów na Egzaminach Państwowych na najnowszą Toyotę Yaris model 2020! My również dostosowaliśmy się się do tej zmiany i wymieniliśmy całą flotę pojazdów na model identyczny jak na egzaminie, dzięki temu 100% jazd odbywają się na samochodzie identycznym jak na Egzaminie. Unikniesz też dodatkowych opłat za podstawianie starszego samochodu na Egzamin.       >OFICJALNY KOMUNIKAT OŚRODKA EGZAMINACJNEGO<