Kursy

 

Najbliższy kurs: 16 LISTOPADA godz. 17:00:

– Obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych w sali wykładowej + egzamin wewnętrzny 

– Obejmuje 30 godzin zegarowych jazdy + egzamin wewnętrzny 

Kurs z zajęciami teoretycznymi online (e-learning): na bieżąco

Nie czekaj na najbliższy termin kursu! Rozpocznij go On-line w wybranym przez siebie momencie. Otrzymasz od nas dostęp do wszystkich testów egzaminacyjnych takich samych jak na Egzaminie Państwowym. Dzięki tej formie wykładów w zaciszu domowym samodzielnie przygotujesz się do egzaminu państwowego. Możesz uczestniczyć w wykładach LIVE, gdzie na żywo masz kontakt z wykładowcą u siebie w domu! Platforma e-learning`owa działa na komputerze, smartfonie oraz tablecie

Dlaczego warto przyjść na kurs do naszej szkoły jazdy?

  • Posiadamy największą flotę samochodów w Bielawie – trzy najnowsze Toyoty Yaris  identyczne jak na egzaminie Państwowym w Świdnicy.
  • Bezpłatne materiały do nauki jazdy z aktualnymi testami obowiązującymi na Egzaminie Państwowym (również w formie aplikacji na telefon)
  • Możliwość nauki części teoretycznej online.
  • Z naszej siedziby dojedziesz na plac manewrowy na stadionie KS Bielawianka tylko w 3 minuty, a na Egzamin w Świdnicy w niecałe 30 minut! Nie trać swojego cennego czasu na dojazdy!
  • Jazdy odbywają się w godzinach od 7:00 do 21:00 (Dla osób, które nie mają czasu w tygodniu również w soboty i niedzielę)

  Nasi instruktorzy:

  1. Posiadają wszystkie kat. prawa jazdy
  2. Ich doświadczenie sięga nawet 30 lat – Zbigniew Bajrakowski posiada realne doświadczenie zdobyte w LOKu w Bielawie.
  3. Ukończyli szkolenie kandydatów na egzaminatorów
  4. Przeprowadzali egzaminy Państwowe jako egzaminator w Wałbrzychu

 >POZNAJ NASZYCH  INSTRUKTORÓW<

Cena kursu: 2000 zł – przy jednorazowej wpłacie za kurs

Cena kursu: 2100 zł – przy płatnościach w ratach 0%

Dodatkowa godzina jazdy – 70 zł (dla naszych kursantów)

Dodatkowa godzina jazdy – 80 zł

  

Od 1 stycznia 2021 zmiana samochodów na Egzaminach Państwowych na najnowszą Toyotę Yaris model 2020! My również dostosujemy się do tej zmiany i wymienimy całą flotę pojazdów na model identyczny jak na egzaminie, dzięki temu wszystkie jazdy tradycyjnie będą odbywać się na samochodzie identycznym jak na Egzaminie. Unikniesz też dodatkowych opłat za podstawianie starszego samochodu na Egzamin.       >OFICJALNY KOMUNIKAT OŚRODKA EGZAMINACJNEGO<

Nowa Toyota Yaris 2020

O jakości naszych szkoleń świadczą corocznie wyniki zdawalności Szkoły Jazdy BAJRAKOWSKI w których zdobywamy pozycję lidera w Bielawie w ilości zdanych egzaminów za pierwszym podejściem oraz w liczbie osób, które odbyły kurs w naszej szkole.

Możliwość płatności w dowolnych nieoprocentowanych ratach 0% – Wymagane spłacenia całego kursu ostatnich godzin jazdy.

Zadzwoń teraz