fbpx

Instruktorzy

Najwyższą jakość szkoleń zapewnia załoga, która cały czas się rozwija podnosząc swoje kwalifikacje inwestując w wykształcenie, szkolenia, inne kategorie praw jazdy, uprawnienia egzaminatora oraz zdobywając doświadczenie przez ponad 30 lat. To wszystko dla Ciebie abyś bezpiecznie poruszał się po drodze oraz zdał Egzamin Państwowy za 1 razem! Poznaj nas:

Zbigniew Bajrakowski – instruktor nauki jazdy, ponad 25 lat doświadczenia, pracował w PZMocie w Dzierżoniowie, LOKu w Bielawie, oraz w LOKu w Ząbkowicach Śląskich. Uprawnienia do nauczania na wszystkie kategorie prawa jazdy. Wcześniej pracował przez wiele lat jako kierowca zawodowy.

Tel. 509 005 055

Krystian Bajrakowski – instruktor nauki jazdy, wykładowca. Ukończył szkolenie kandydatów na egzaminatora w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego we Wrocławiu. Jako kandydat na egzaminatora odbył praktyki w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Wałbrzychu i Wrocławiu. Zwycięzca drugiego regionalnego rajdu o kropelce (najniższe spalanie). Posiada także wyższe kat. prawa jazdy. Wyjeździł setki tysięcy km jako kierowca zawodowy.

Tel. 505 655 850

Bolesław Zemler – instruktor z ponad 30 letnim doświadczeniem zawodowym. Przez 5 lat był kierownikiem PZMotu w Dzierżoniowie. W wieku 19-21 lat brał udział w wyścigach m.in. na torach Poznań, Kielce i Słomczynie.

Ratownik Medyczny:

Piotr Policzkiewicz – Od 10 lat prowadzi własną firmę transportu medycznego „Medyk”. Jest również prezesem Stowarzyszenia Pracodawców Transportu Sanitarnego i Pogotowia Ratunkowego oraz prezesem firmy „Pamed” sp. z o.o. w Wałbrzychu. Jest pielęgniarzem, absolwentem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Angażuje się w wiele projektów edukacyjnych i społecznych.

Zadzwoń teraz