O Firmie

Właścicielem firmy oraz Kierownikiem Ośrodka Szkolenia Kierowców jest Krystian Bajrakowski.

Wszystko zaczęło się od momentu kiedy Zbigniew Bajrakowski zaczął pracować jako instruktor nauki jazdy kat. A, B, C i D w PZMocie (Polski Związek Motorowy) w Dzierżoniowie, później w LOKu  w Bielawie oraz w LOKu w Ząbkowicach Śląskich. Przez ten czas zdobył wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kierowców i wyszkolił setki zadowolonych kursantów, którzy teraz są bardzo dobrymi kierowcami.

15 sierpnia 2006 r podjął decyzję wraz z Krystianem Bajrakowskim o otwarciu Szkoły Jazdy TOSCA w Ząbkowicach Śląskich. W Związku z dynamicznym rozwojem firmy i ogromnym zainteresowaniem potencjalnych kursantów w 2009 roku powstała kolejna filia Szkoły Jazdy TOSCA- BAJRAKOWSKI w Bielawie, która od tego momentu staje się główną siedzibą firmy. Kolejny etap w rozwoju firmy nastąpił w 2017 roku – nowa nazwa firmy Szkoła Jazdy BAJRAKOWSKI, która ma nawiązywać do tradycji firmy, oraz właścicieli.

Dzisiaj byli kursanci polecają naszą szkołę jazdy przyprowadzając na kurs swoje dzieci, znajomych i tak jak oni zdają egzamin za pierwszym podejściem przekonując się o wysokiej jakości szkoleń w naszym ośrodku szkolenia kierowców.

Nasi instruktorzy posiadają wszystkie kat. prawa jazdy, 30 lat doświadczenia w szkoleniu kierowców. Ukończyli także kurs kwalifikacyjny kandydatów na egzaminatorów, oraz odbywali praktyki jako egzaminator w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Wałbrzychu. Przejeździli też setki tysięcy kilometrów jako kierowcy zawodowi.

Stawiamy na jak najwyższą jakość szkoleń, dlatego inwestujemy cały czas w podnoszenie swoich kwalifikacji, wykształcenie oraz w samochody, które są w 100% identyczne jak na egzaminie Państwowym.

Jak widać jako jedna z nielicznych szkół w Powiecie Dzierżoniowskim posiadamy autentyczne, udokumentowane doświadczenie oraz wszystkie możliwe kwalifikacje. Dlatego masz pewność, że w naszej szkole zostaniesz bardzo dobrze przygotowany do zdania Egzaminu Państwowego.

Posiadamy największą flotę samochodów w Bielawie – trzy najnowsze Toyoty Yaris w konfiguracji identycznej jak na egzaminie Państwowym w Świdnicy. Dzięki identycznym samochodom jak na Egzaminie Państwowym nie ponosisz dodatkowej opłaty za podstawienie samochodu na Egzamin.

Zadzwoń teraz