o firmie

Właścicielami firmy oraz instruktorami są – Zbigniew Bajrakowski i Krystian Bajrakowski.

 

Wszystko zaczęło się od momentu kiedy Zbigniew Bajrakowski zaczął pracować jako instruktor nauki jazdy kat. A, B, C i D w PZMocie (Polski Związek Motorowy) w Dzierżoniowie, później w LOKu  w Bielawie oraz w LOKu w Ząbkowicach Śląskich. Przez ten czas zdobył wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kierowców i wyszkolił setki zadowolonych kursantów, którzy teraz są bardzo dobrymi kierowcami.

W 15 sierpnia 2006 r podjął decyzję o otwarciu Szkoły Jazdy TOSCA w Ząbkowicach Śląskich. W Związku z dynamicznym rozwojem firmy i ogromnym zainteresowaniem potencjalnych kursantów w 2009 roku powstała kolejna filia Szkoły Jazdy TOSCA- BAJRAKOWSKI w Bielawie, która od tego momentu staje się główną siedzibą firmy. Kolejny etap w rozwoju firmy nastąpił w 2017 roku – nowa nazwa firmy Szkoła Jazdy BAJRAKOWSKI, która ma nawiązywać do tradycji firmy, oraz właścicieli.

Dzisiaj byli kursanci polecają naszą szkołę jazdy przyprowadzając na kurs swoje dzieci, znajomych i tak jak oni zdają egzamin za pierwszym podejściem przekonując się o wysokiej jakości szkoleń w naszym ośrodku szkolenia kierowców.

Nasi instruktorzy posiadają wszystkie kat. prawa jazdy, 30 lat doświadczenia w szkoleniu kierowców. Ukończyli także kurs kwalifikacyjny kandydatów na egzaminatorów, oraz odbywali praktyki jako egzaminator w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Wałbrzychu. Przejeździli też setki tysięcy kilometrów jako kierowcy zawodowi.

Stawiamy na jak najwyższą jakość szkoleń, dlatego inwestujemy cały czas w podnoszenie swoich kwalifikacji, wykształcenie oraz w samochody, które są w 100% identyczne jak na egzaminie Państwowym.

Jak widać jako jedna z nielicznych szkół w Powiecie Dzierżoniowskim posiadamy autentyczne, udokumentowane doświadczenie oraz wszystkie możliwe kwalifikacje. Dlatego masz pewność, że w naszej szkole zostaniesz bardzo dobrze przygotowany do zdania Egzaminu Państwowego za 1 razem!

Pamiętaj, że każde podejście do Egzaminu Państwowego to nawet 170 zł! Dlatego wybierz najlepszą szkołę, która przygotuje Cię realnie do zdania za pierwszym podejściem oszczędzając mnóstwo pieniędzy.

Posiadamy największą flotę samochodów w Bielawie – trzy najnowsze Toyoty Yaris w konfiguracji identycznej jak na egzaminie Państwowym w Świdnicy.

 

Dodaj komentarz

Zadzwoń teraz